Beta version 0.1

Вибір - спеціальний випуск черкаського блоку демократичних сил. №1 , лютий 1990

Зміст документа: 
Видання Черкаського Блоку демократичних сил. № 1, спеціальний випуск, лютий 1990. Конєв С. Виступ заступника Голови Народного Руху України, народного депутата Сергія Конєва на сесії Верховної Ради України 30 листопада 1989, кандидати до міської, обласної та Верховної Ради від Черкаського Демократичного Блоку та Комуністичної партії України (близько 100 персоналій, дільниць, адрес), проблеми екології та виробниче об'єднання "Хімволокно".  
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
лютий 1990  
Місце створення:
 Черкаси  
Ключові слова:
 Блок демократичних сил, Верховна Рада, "Вибір", виробниче об'єднання, газета, Демократичний блок, Київ, Конєв Сергій, Народний рух України за перебудову, неформальне видання., самвидав, товариство "Екологія", Україна, Україна, "Хімволокно", Черкаси 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1929 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17060/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 2.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар