Beta version 0.1

"Буковинський вісник" - видання Народного Руху України за перебудову. № 4, листопад 1989.

Зміст документа: 
Газета Народного Руху України за перебудову. № 4, листопад 1989. Провокації та репресії до активістів Народного Руху України, з історії Греко-Католиків Буковини, привітання тернопільчанам на свято відродження Греко-Католицької Церкви 15 жовтня та питання повернення храму, привітання євреям міста з нагоди приходу 5750 року по єврейському календарю, резолюції мітингів в Чернівцях, доповідь про “хімічну хворобу" на з’їзді Асоціації “Зелений світ", утворення Товариства Молдавсько-Румунської культури ім. Емінеску, спомини Теодота Галіпа про події на Буковині та в Києві, про “Інформаційний бюлетень” Чернівецького єврейського громадсько-культурного фонду, римована сатира.  
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Редакційний комітет Ради Чернівецької організаціїції Народного Руху України за перебудову. 
Дата створення:
листопад 1989  
Місце створення:
 Чернівці  
Ключові слова:
 арешт, Асоціація "Зелений світ", Брно, Буковина, "Буковинський вісник", Відень, газета, Галіп Теодот, голодування, демократія, Дністер, Драгоманов Михайло, Емінеску Міхай, Західно-Українська Народна Республіка, Зісельс Йосип, Київ, Львів, мітинг, Народний рух України за перебудову, неформальне видання, перебудова, Петлюра Симон, поезія, Радикальна партія Буковини, резолюція, репресії, самвидав, сатира., Старик Володимир, страйк, Суд, Товариство Молдавсько-Румунської культури ім. Емінеску, Україна, Українська греко-католицька церква, Українська Народна Республіка, Центральна Рада, “чернівецька хвороба”, Чернівецький Державний університет, Чернівецький єврейський громадсько-культурній фонд, Чернівці, Чехословаччина 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  <...>; Українська; 
Крайні дати:
1596 — 1989 
Примітки:
Російською - листи читачів. 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17035/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 1.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар