Beta version 0.1

"Братство" - видання Студентського Братства. № 6, грудень 1989.

Зміст документа: 
Газета Студентського Братства. № 6, грудень 1989. Аналіз суспільно-політичної ситуації Мирослава Мариновича, розгорнуте інтерв'ю з Іваном Макаром, неприйняті резолюії Студентського форуму про право націй на самовизначення, про мови, пресу та ін., засади Студентського Братства Львівського державного інституту прикладного і декоративного мистецтва, римована політична сатира Едуарда Драча.  
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Студентське Братство. 
Дата створення:
грудень 1989  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Бандера Степан, "Братство", газета, Драч Едуард, Львів, Львівський державний інституту прикладного і декоративного мистецтва, Макар Іван, Маринович Мирослав, мова, нація, неформальне видання, перебудова, поезія., преса, самвидав, самовизначення, сатира, Студентське братство, Студентський форум, УГС, Україна, форум 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1977 — 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17027/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 1.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар