Beta version 0.1

"Братство" - видання Студентського Братства. № 1 (7), січень 1990.

Зміст документа: 
Газета Студентського Братства. № 1 (7), січень 1990. Декларація Конфедерації Студентів України, з виступу Івана Дзюби, до 30-річчя від дня народження Василя Симоненка, з’їзд Конфедерації Студентів України, офіційна реєстрація Студентське Братства, історична довідка про події 1918 в Крутах, перелік з 21 прізвища кандидатів у народні депутати місцевих Рад, поезія Павла Тичини та анонімна.  
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Студентське Братство. 
Дата створення:
січень 1990  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 "Братство", газета, Дзюба Іван, Київ, Кишинев, Конфедерація Студентів України, Крути, Львів, Молдавія, Народний фронт, неформальне видання, поезія., самвидав, Симоненко Василь, Студентське братство, Тичина Павло, УГС, Україна, Українська Студентська Спілка 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1918 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17017/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 1.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар