Beta version 0.1

"Альтернатива" - часопис національних демократів. № 8, серпень 1988. Готував Дмитро Квашко.

Зміст документа: 
Часопис національних демократів. № 8, серпень 1988. Готував Дмитро Квашко. Національна революція і Українська Гельсинська Спілка, буржуазні комуністи і пролетарські націоналісти, тоталітаризм і бюрократія, аналіз подій у Чехословаччині 1968 року, пакт Молотова-Ріббентропа і Україна, національна політика від Сталіна до Горбачова, Україна в період від Центральної Ради до створення Організації Українських Націоналістів, критика Української Гельсинської Спілки та комуністичної партії України, поезія. 
Автори:
 Квецко Дмитро  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
серпень 1988  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 "Альтернатива", Горбачов Михайло, демократія, Квецко Дмитро, комуністична партія., культ особи, Макар Іван, Молотов (Скрябін) Вячеслав, нація, неформальне видання, ОУН, пакт, поезія, Ріббентроп Іоахім фон, самвидав, СРСР, Сталін Йосиф, Україна, Українська Гельсинська Спілка, хронологія, Хрущов Микита, Центральна Рада, Чехословаччина, Шербицький Володимир 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1925 — 1988 
Примітки:
Текст потребує реставрації. В наявності - пошкоджені фотокопії оригіналу. 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17008/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 1.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар