Beta version 0.1

"Альтернатива" - часопис національних демократів. № 5, травень 1988. Готував Дмитро Квашко.

Зміст документа: 
Часопис національних демократів. № 5, травень 1988. Готував Дмитро Квашко. Демократія в Україні - завдання і перспективи, міжнаціональні проблеми і побудова соціалізму в Союзі Радянських Соціалістичних Республік, аналіз тез до 19 конференції Комуністичної Партії Радянського Союзу, викриття соратників Сталіна, 1000-ліття Хрещення України та Українські Греко-Католицька і Автокефальна Православна Церкви, проти фальсифікацій в історичній науці, трагедя Підгір'я, полеміка з Юрієм Орловим, поезія. 
Автори:
 Квецко Дмитро  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
травень 1988  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 "Альтернатива", Горбачов Михайло, демократія, Квецко Дмитро, Київська Русь, нація, неформальне видання, Організація Українських Націоналістів, Орлов Юрій, Підгір'я, поезія, Росія, самвидав, Союз Радянських Соціалістичних Республік, Сталін Йосиф, Україна, Українська Автокефальна Православна Церква, Українська греко-католицька церква, Українська Повстанська Армія, Хрущов Микита, 1000-ліття Хрещення України-Руси 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
988 — 1988 
Примітки:
Текст потребує реставрації. В наявності - пошкоджені фотокопії оригіналу. 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17005/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 1.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар