Beta version 0.1

"Альтернатива" - часопис національних демократів. № 3, березень 1988. Готував Дмитро Квашко.

Зміст документа: 
Часопис національних демократів. № 3, березень 1988. Готував Дмитро Квашко. Звернення до українців з нагоди 1000-ліття Хрещення України, нарис розвитку національної демократії, коротка історія кооперативного руху в Союзі Радянських Соціалістичних Республік, аналіз конфлікту в Нагорному Карабаху, причини та наслідки возз'єднання України з Росією, факти нищення храмів на Івано-Франківщині. Поезія, політична сатира. 
Автори:
 Квецко Дмитро  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
березень 1988  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Азербайджан, "Альтернатива", Вірменія, возз'єднання, демократія, Івано-Франківщина, Квецко Дмитро, Кооперація, Нагорний Карабах, нація, неформальне видання, поезія., Росія, самвидав, сатира політична, СРСР, Україна, Українська греко-католицька церква, 1000-ліття Хрещення України-Руси 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
988 — 1988 
Примітки:
Текст потребує реставрації. В наявності - пошкоджені фотокопії оригіналу. 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17003/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 1.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар