Beta version 0.1

Спецсообщение наркома государственной безопасности УССР Мешика наркому государственной безопасности СССР Меркулову "О передвижении немецкий войск на территории Генерал-Губернаторства по состоянию на 1.4.1941"

Зміст документа: 
Йдеться про пересування німецьких військ на території Генерал-губернаторства, місця дислокації, їх чисельність та оснащеність, підвіз до кордону із СРСР зброї та боєприпасів 
Автори:
 Мешик  
Організація-видавник:
НКВС УРСР 
Дата створення:
08.04.1941  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Бреслау, Варшава, Генерал-Губернаторство, Грубешів, Жешув, Замостя, Київ, Красностав, Люблін, Мешик, Мєркулов, Німеччина, Перемишль, спецповідомлення, СРСР, Східна Прусія, Сянок, Томашів, Ярослав 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
січень 1941 — березень 1941 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/16227/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Пор. 7.
Розділи:
 Переддень німецько-радянської війни у документах НКВД, 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар