Beta version 0.1

Стаття П. Полтави - "Передумови поширення нашого руху в умовах більшовистського СССР"за квітень 1947 року від січня 1949 року

Зміст документа: 
У документі йдеться про основні ідейні засади боротьби ОУН, про становище ОУН на ЗУЗ та СУЗ та про основні перспективи та способи боротьби із СССР від 1947. Також, подаються витяги із брошури "Самостійна Україна", заповіді підпільної газети та витяг із Декларації "Проводу" ОУН. 
Автори:
 Федун Петро - "Полтава"  
Організація-видавник:
ОУН 
Дата створення:
січень 1949  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 брошура, витяг, газета, Декларація, ЗУЗ, ОУН, "Полтава", "провід" ОУН, СВУ, СССР, стаття, СУЗ, УВО, УССД, Федун Петро, Федун Петро - "Полтава", Федун Петро - "Полтава" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1898 — січень 1949 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/16054/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 42.Т.2.
Розділи:
 10.3. Петро Федун
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар