Beta version 0.1

Журнал українського Пласту - "Молоде життя" Ч. 2 від березня 1949 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірші та літературні твори, новини із Пластового світу, стаття про скаутів Австралії, уривок із щоденника пластуна-бойовика, стаття про історію Пласту на Закарпатті від 1928, стаття про Шевченка Тараса, інформація про пластові з'їзди на 1949, стаття про будівництво літаків, стаття про життя пластунів в Бельгії та Аугсбургу. 
Автори:
 Фіголь Атанас  
Організація-видавник:
Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю 
Дата створення:
березень 1949  
Місце створення:
 Аугсбург  
Ключові слова:
 Австралія, Аугсбург, Бельгія, Бібліотека Наукового товариства імені Шевченка, видання, вірш, Закарпаття, Ісаїв Й., Канада, літак, література, Львів, "Молоде життя", новини, Пласт, скаут, США, табір, Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю, Фіголь Атаназій, часопис, Шевченко Тарас, щоденник 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
28.02.1861 — березень 1949 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/15875/
Архіви та колекції:
 БТСПФ. 1."М.Ж."1949
Розділи:
 Пластовий журнал "Молоде життя" 1921 – 1959 рр., 3.3.3.3. «Пласт», 9.14.1. Пласт (український скавтинг)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар