Beta version 0.1

Журнал українського Пласту - "Молоде життя" Ч. 5-6 (74-75) від травня-червня 1930 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірші та літературні твори, стаття із інструкціями до вироблення радіоприймача, стаття про стрибки у висоту, замітка про суднобудування та Пластові новини та рішення. 
Автори:
 Ісаїв Й.  
Організація-видавник:
Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю 
Дата створення:
червень 1930  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Бібліотека Наукового товариства імені Шевченка, видання, вірш, Горбовий Михайло, Горбовий Михайло - «Чорногірський Вітер», Дорош Юліан, Ісаїв Й., Кархут Василь, література, Львів, "Молоде життя", новини, Пласт, Пясецький Андрій - "Дусько", Пясецький Андрій - "Дусько", Пясецький Андрій - "Дусько", радіоприймач, стрибки у висоту, суднобудування, Тисовський Олександер - "Дрот", Тисовський Олександер - "Дрот", Тисовський Олександер - "Дрот", Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю, часопис, «Чорногірський Вітер» 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
09.04.1930 — червень 1930 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/15871/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"М.Ж."1930
Розділи:
 Пластовий журнал "Молоде життя" 1921 – 1959 рр., 3.3.3.3. «Пласт», 3.3.5.1. Преса пластових (скаутських) організацій
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар