Beta version 0.1

Журнал українського Пласту - "Молоде життя" Ч. 3 (61) від 15.03.1929 року

Зміст документа: 
У журналі подається вірші, літературні твори, замітка про бій під Крутами, стаття про значення тесті в у навчальній програмі Пласту, замітка про Пластові руханки, Пластові новини та рішення та новини із за кордону. 
Автори:
 Ісаїв Й.  
Організація-видавник:
Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю 
Дата створення:
15.03.1929  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Бібліотека Наукового товариства імені Шевченка, видання, вірш, Горбовий Михайло, Горбовий Михайло - «Чорногірський Вітер», Ісаїв Й., Крути, Левицький Северин - "Сірий Лев", Левицький Северин - "Сірий Лев", література, Львів, "Молоде життя", новини, Пласт, руханка, "Сірий Лев", тести, Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю, часопис, «Чорногірський Вітер», Янів В. М. 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1927 — 15.03.1929 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/15858/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"М.Ж."1929
Розділи:
 Пластовий журнал "Молоде життя" 1921 – 1959 рр., 3.3.3.3. «Пласт», 3.3.5.1. Преса пластових (скаутських) організацій
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар