Beta version 0.1

Журнал українського Пласту - "Молоде життя" Ч. 2 (60) від 15.02.1929 року

Зміст документа: 
У журналі подається вірші, стаття присвячена економічному розвитку Пласту, стаття про подорож із Львова до США, стаття із оглядом таборової діяльності, стаття про український спорт, інструкції по в'язанні вузлів, Пластові новини та рішення та відомості про Пласт із за кордону. 
Автори:
 Ісаїв Й.  
Організація-видавник:
Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю 
Дата створення:
15.02.1929  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 "Бистрий", Бібліотека Наукового товариства імені Шевченка, видання, вірш, вузол, економіка, Жарський Едвард - "Є. Жар", інструкція, Ісаїв Й., Ісаїв Петро, Ісаїв Петро - "Бистрий", література, Львів, "Молоде життя", новини, Пласт, Спорт, табір, Угорщина, Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю, Хомишин Теодор, часопис 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
14.07.1928 — 15.02.1929 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/15857/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"М.Ж."1929
Розділи:
 Пластовий журнал "Молоде життя" 1921 – 1959 рр., 3.3.3.3. «Пласт», 3.3.5.1. Преса пластових (скаутських) організацій
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар