Beta version 0.1

Журнал українського Пласту - "Молоде життя" Ч. 1 (59) від 15.01.1929 року

Зміст документа: 
У журналі подається подається стаття з історії України ХІХ ст., стаття для тренування пам'яті, про поїздку пластунів в США, пластові новини та рішення. 
Автори:
 Ісаїв Й.  
Організація-видавник:
Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю 
Дата створення:
15.01.1929  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 «Blue boy», Бачинський Леонід, Бачинський Леонід - "Прижмурене око", "Бистрий", Бібліотека Наукового товариства імені Шевченка, Боберський Іван, Боберський Іван - «Blue boy», видання, вірш, Ісаїв Й., Ісаїв Петро, Ісаїв Петро - "Бистрий", історія, література, Львів, "Молоде життя", новини, пам'ять, Пласт, "Прижмурене око", Пясецький Андрій - "Дусько", США, Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю, Хомишин Теодор, часопис 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1821 — 15.01.1929 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/15856/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"М.Ж."1929
Розділи:
 Пластовий журнал "Молоде життя" 1921 – 1959 рр., 3.3.3.3. «Пласт», 3.3.5.1. Преса пластових (скаутських) організацій
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар