Beta version 0.1

Журнал українського Пласту - "Молоде життя" Ч. 4 від 1946 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірші, пісні та літературні твори, подається наказ команди СУПЕ з приводу 35-ліття "Пласту", замітка про смерть Ернеста Томсона Сетона, стаття про Пластову зустріч в Аугсбурзі, стаття про з'їзд у жовтні 1946 УУПС, стаття про співпрацю із Французьким Пластом, подається список Пластових видань та Пластові новини та відомості. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю 
Дата створення:
1946  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Аугсбург, Бібліотека Наукового товариства імені Шевченка, видання, вірш, Ісаїв Й., література, Львів, "Молоде життя", наказ, новини, Париж, Пласт, СУПЕ, Томсон Сетон Ернест, Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю, УУСП, часопис 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1860 — 1947 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/15848/
Архіви та колекції:
 БТСПФ. 1."М.Ж."1946
Розділи:
 Пластовий журнал "Молоде життя" 1921 – 1959 рр., 3.3.3.3. «Пласт», 9.14.1. Пласт (український скавтинг)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар