Beta version 0.1

Журнал українського Пласту - "Молоде життя" Ч. 3 від 1946 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірші та літературні твори, стаття про з'їзд СУПЕ в Мюнхені в 1946, стаття про Стрийських пластунів, стаття про роль молоді у політиці, хроніка Бойківського Пластового куреня, стаття про Пластові закони, стаття про Десятинну церкву у Києві, Пластові новини та рішення. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю 
Дата створення:
1946  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Бібліотека Наукового товариства імені Шевченка, Бойківський Пластовий курінь, видання, вірш, Десятинна церква, закон, Ісаїв Й., Карльсфельд, Київ, література, Львів, "Молоде життя", молодь, Мюнхен, новини, Пласт, політика, Стрий, СУПЕ, Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю, хроніка, часопис 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
Х ст. н.е. — 1946 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/15847/
Архіви та колекції:
 БТСПФ. 1."М.Ж."1946
Розділи:
 Пластовий журнал "Молоде життя" 1921 – 1959 рр., 3.3.3.3. «Пласт», 9.14.1. Пласт (український скавтинг)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар