Beta version 0.1

Журнал українського Пласту - "Молоде життя" Ч. 4-5 (52) від 15.05.1928 року

Зміст документа: 
У журналі подається вірші Довгаля Т. та Я.О., стаття про Святого Юрія, статті про Пластові табори та про суть летунства, Пластові новини та події. 
Автори:
 Кравців Богдан  
Організація-видавник:
Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю 
Дата створення:
15.05.1928  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Андріїшин Тадей, Андріїшин Тадей - "Пластун", Бібліотека Наукового товариства імені Шевченка, видання, вірш, Довгалюк Теодосій - "Т.Довгаль", Довгалюк Теодосій - "Т.Довгаль", Довгалюк Теодосій - "Т.Довгаль", Козіцький Данило, Козіцький Данило - "Козя", "Козя", Кравців Богдан - "Самітний Олень", летунство, літак, література, "Молоде життя", новини, Пласт, "Пластун", Святий Юрій, Сук Володимир, табір, Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю, часопис, Шавяк Ярослав 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1921 — серпень 1928 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/15839/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"М.Ж."1928
Розділи:
 Пластовий журнал "Молоде життя" 1921 – 1959 рр., 3.3.3.3. «Пласт», 3.3.5.1. Преса пластових (скаутських) організацій
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар