Beta version 0.1

Часописи українського Пласту - "Молоде життя" Ч. 9 (38) від 15.11.1926 року

Зміст документа: 
У журналі подається вірш "Орлиного Пера", літературні твори, замітка Кравціва Богдана, підсумки літніх Пластових зборів, замітка про фізичне виховання молоді, про спортивне орієнтування, про міжнародні Пластові події, замітка про Пласт у Золочеві та Пластові новини. 
Автори:
 Гайдучок С.  
Організація-видавник:
Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю 
Дата створення:
15.11.1926  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Бібліотека Наукового товариства імені Шевченка, видання, вірш, Гайдучок С., замітка, Золочів, Косач Юрій, Косач Юрій - «Орлине перо», література, Львів, "Молоде життя", новини, «Орлине перо», "Ох.", Охримович Степан, Охримович Степан - "Ох.", Пласт, Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю, фізичне виховання, часопис, Швейцарія 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
16.07.1926 — 15.11.1926 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/15826/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"М.Ж."1926
Розділи:
 Пластовий журнал "Молоде життя" 1921 – 1959 рр., 3.3.3.3. «Пласт», 3.3.5.1. Преса пластових (скаутських) організацій
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар