Beta version 0.1

Часописи українського Пласту - "Молоде життя" Ч. 8 (37) від 15.10.1926 року

Зміст документа: 
У журналі подається вірші "Кусоноса" та Підгірянки М., замітка про сутність діяльності та змагання, літературні твори, замітка про Пласт на Волині, замітка про економічну діяльність Пласту, замітка про діяльність пластунів Закарпаття, діяльність Пласту у Литві та Пластові новини та рішення. 
Автори:
 Гайдучок С.  
Організація-видавник:
Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю 
Дата створення:
15.10.1926  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Бібліотека Наукового товариства імені Шевченка, Бурлака Остап, "В. М.", видання, вірш, Волинь, Гайдучок С., Закарпаття, змагання, "Кусоніс", Литва, література, Львів, Маркусь Володимир, Маркусь Володимир - "В. М.", "Молоде життя", новини, Підгірянка М., Пласт, Сербин Андрій, Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю, часопис 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1918 — 15.10.1926 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/15825/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"М.Ж."1926
Розділи:
 Пластовий журнал "Молоде життя" 1921 – 1959 рр., 3.3.3.3. «Пласт», 3.3.5.1. Преса пластових (скаутських) організацій
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар