Beta version 0.1

Журнал українського Пласту - "Молоде життя" Ч. 5-6 (81-82) від квітня 1933 року

Зміст документа: 
Наріжна Ір. "Відповідь поетові", О.С. "Крути", "Пластова веселість", Козіцький Д. "Лісова школа", Зленко Петро "Пласт, як виховничий систем", Кульчицький Євген "Пластун-самітник", Євген Врецьона-"Чорний вуж" "Розвій старшого пластунства та його обличчя в момент розвязання в Галичині", Гончарів-Гончаренко Юрко "Спогади про Пласт на Україні та на чужині", Деслав Євген "Пласт на Україні", Богацький П.-"Тигр" "До історії Пласту на Україні", Манжула Г. "Пласт у Берегові на Закарпатті", Чернявська А.-"Горлиця" "Червона калина", Преса про український Пласт за 1932 рік, "З життя СУПЕ", "Пласт на Закарпатті" 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Реферат преси при Команді Союзу Українських Пластунів Емігрантів 
Дата створення:
квітень 1933  
Місце створення:
 Прага  
Ключові слова:
 Берегово, Богацький П., Богацький П. - "Тигр", Врецьона Євген - "Чорний вуж", Врецьона Євген - "Чорний вуж", Галичина, Гончарів-Гончаренко Юрко, "Горлиця", Деслав Євген, Закарпаття, Зленко Петро, Козіцький Д., Крути, Кульчицький Євген, лорд Бейден Повелл, Манжула Г., "Молоде життя", Наріжка Ір., Пласт, СУПЕ, "Тигр", Чернявська А., Чернявська А. - "Горлиця", "Чорний Вуж" 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1914 — 1933 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/15817/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"М.Ж."1933
Розділи:
 Пластовий журнал "Молоде життя" 1921 – 1959 рр., 3.3.3.3. «Пласт», 3.3.5.1. Преса пластових (скаутських) організацій
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар