Beta version 0.1

Журнал українського Пласту - "Молоде життя" Ч. 9 від 01.11.1925 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірші, пісні та літературні твори, стаття про Пластову зустріч в Бубниці, подаються програми сходин, стаття про Селопласт, стаття про джио-джитсу, стаття про Пластові ігри, італійських скаутів, Пластова хроніка, огляд часописів та Пластові новини та рішення. На барикаді.., Червона калина. - Самітний Олень.; Avanti. - Богдан Кравців.; Муж.; Селопласт: Заснування., Час і гроші., Програми сходин. - Буй-Тур.; Джіу-джісту. - Гайдучок.; Забави в домівці. - Зі "Spur".; І се і те.; З пластового світу.; З нашого життя.; З книжок і часописів.; З пластової хроніки. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю 
Дата створення:
01.11.1925  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 ARPI, Англія, Бібліотека Наукового товариства імені Шевченка, Бубниця, видання, вірш, Волинь, гра, джио-джитсу, Золочів, Ісаїв Й., Італійські пластуни, Італія, Косач Юрій, Косач Юрій - "Ор. Пе.", Кравців Богдан - "Самітний Олень", Кравців Богдан - "Самітний Олень", Кравців Богдан - "Самітний Олень", Кременець, література, Львів, Мармаш Роман, Міжнародний Скандинавський Союз, "Молоде життя", новини, огляд, "Ор. Пе.", "Отар.", Підкамінь, Підлисся, Пласт, Почаєво, село, Селопласт, скаут, сходини, Тарнавський Омелян - "Отар.", Тарнавський Омелян - "Отар.", Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю, хроніка, часопис 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
02.08.1924 — 01.11.1925 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/15812/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"М.Ж."1925
Розділи:
 Пластовий журнал "Молоде життя" 1921 – 1959 рр., 3.3.3.3. «Пласт», 3.3.5.1. Преса пластових (скаутських) організацій
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар