Beta version 0.1

Журнал українського Пласту - "Молоде життя" Ч. 7-8 від 01.10.1925 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірші, пісні та літературні твори, стаття про Пластові змагання, про діяльність Пласту у селі, стаття про мандрівку на Волинь, про Пласт на Закарпатті, пластові новини в Угорщині та США та Пластові новини та рішення. При осінній варті. - Б.Кравців.; На маргінесі пластових змагань. - Северин Левицький, Дитинство Гаявати. -Северин Левицький.;Селопласт: Завдання селопласту., Впорядчик селопласту. - Буй-тур.; З мандрівки по Волині. - Гайдучок.; "Чорногірський вітер" на Закарпаттю. - Один з "Чорногірського вітру".; З пластового світу: 15-літній ювілей Пласту в Америці., Пласт на Угорщині після jamborree.; З нашого життя.; Бібліографія. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю 
Дата створення:
01.10.1925  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Бібліотека Наукового товариства імені Шевченка, Бубниці, видання, Віденська Січ, вірш, Волинь, Горбовий Михайло - Один з «Чорногірського вітру», Закарпаття, Зелемявці, змагання, Ісаїв Й., Кравців Богдан - "Самітний Олень", Кравців Богдан - "Самітний Олень", Кравців Богдан - "Самітний Олень", література, Луг, Львів, Маківка, "Молоде життя", новини, Осмолода, Основа, Плай, Пласт, Повітова Калина, село, Скала, "Стріча", США, Угорщина, Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю, УСС, часопис 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
24.09.1924 — 01.10.1925 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/15811/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"М.Ж."1925
Розділи:
 Пластовий журнал "Молоде життя" 1921 – 1959 рр., 3.3.3.3. «Пласт», 3.3.5.1. Преса пластових (скаутських) організацій
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар