Beta version 0.1

Журнал українського Пласту - "Молоде життя" Ч. 7-8 від листопада-грудня 1923 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірші, пісні та літературні твори, бібліографія української визвольної боротьби 1917-1921, спогади про розвідку в УГА, стаття про скаутські організації в Європі, замітка про Пластові сходини, Пластова хроніка, рецензії на книги та Пластові новини та рішення. "Казка вогню"; «Юні розвідчики» ; "Снігівками."; "Славянський Союз Скавтів "; "Новий твір сера R. Baden- Powell’a "; "З нашого життя. Сходини в лісі… "; "З пластової хроніки. (Доповнення). " 
Автори:
 Садорак Ю.  
Організація-видавник:
Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю 
Дата створення:
грудень 1923  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 бібліографія, Бібліотека Наукового товариства імені Шевченка, видання, вірш, Гайдучок Степан, Ісаїв Й., Кравців Богдан - "Самітний Олень", література, Львів, Мармаш Роман, "Молоде життя", новини, Пласт, рецензія, Садорак Ю., скаут, спогади, сходини, Тарнавський Омелян - "Отар.", УГА, Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю, хроніка, часопис, Яремченко Олексій 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1910 — 1924 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/15804/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"М.Ж."1923
Розділи:
 Пластовий журнал "Молоде життя" 1921 – 1959 рр., 3.3.3.3. «Пласт», 3.3.5.1. Преса пластових (скаутських) організацій
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар