Beta version 0.1

Журнал українського Пласту - "Молоде життя" Ч. 5-6 від вересня-жовтня 1923 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірші, пісні та літературні твори, некролог Тисовського Степана, стаття про Пластову літературу, стаття про патріотизм у Пласті, Пластова хроніка, рецензії на книги та Пластові новини та рішення. "Що вже на нами«"; "Наша пластова література"; "Пробуйте так!..."; "Розмова" 
Автори:
 Садорак Ю.  
Організація-видавник:
Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю 
Дата створення:
жовтень 1923  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Бібліотека Наукового товариства імені Шевченка, "Б.О.", видання, вірш, Ісаїв Й., література, Львів, "Молоде життя", некролог, новини, Окпиш Богдан, Окпиш Богдан - "Б.О.", патріотизм, Пласт, рецензія, Садорак Ю., Тисовський Олександер - "Дрот", Тисовський Олександер - "Дрот", Тисовський Олександер - "Дрот", Тисовський Степан, Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю, хроніка, часопис 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1921 — жовтень 1923 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/15803/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"М.Ж."1923
Розділи:
 Пластовий журнал "Молоде життя" 1921 – 1959 рр., 3.3.3.3. «Пласт», 3.3.5.1. Преса пластових (скаутських) організацій
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар