Beta version 0.1

Журнал українського Пласту - "Молоде життя" Ч. 6-7 від червня-липня 1922 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірші та літературні твори, стаття про ініціативність у Пласті, замітка про Пластову прогулянку на гору Маківку, стаття про Пластовий конгрес у Парижі в липні 1922, стаття про пластові ігри, стаття про Богдана Хмельницького, стаття про історію Пласту в США, спортивні новини та Пластові новини та рішення. "Замість привіту!" ; "В дорозі на верхи"; "Прогулька на Маківку"; "Пластові забави"; "З пластової хроніки"; "Міжнародний Конгрес Пласту"; "Як виглядає Пласт в Америці" 
Автори:
 Садорак Ю.  
Організація-видавник:
Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю 
Дата створення:
липень 1922  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Бібліотека Наукового товариства імені Шевченка, "Б.О.", видання, вірш, Галущинський М., гра, ініціатива, Ісаїв Й., Конгрес, література, Львів, "Молоде життя", новини, Окпиш Богдан, Окпиш Богдан - "Б.О.", Париж, Пласт, Садорак Ю., Спорт, США, Тисовський Олександер - "Дрот", Тисовський Олександер - "Дрот", Тисовський Олександер - "Дрот", Тисовський Степан, Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю, Хмельницький Богдан, часопис 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1912 — липень 1922 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/15799/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"М.Ж."1922
Розділи:
 Пластовий журнал "Молоде життя" 1921 – 1959 рр., 3.3.3.3. «Пласт», 3.3.5.1. Преса пластових (скаутських) організацій
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар