Beta version 0.1

Журнал українського Пласту - "Молоде життя" Ч. 4 від квітня 1922 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірші, пісні та літературні твори, стаття про цілі та завдання жіночого Пласту, новини із Пластового освіту, стаття присвячена Великодню, стаття про виникнення Пласту за кордоном, Пластова хроніка за грудень 1921-березень 1922 та Пластові новини та рішення. "На І. Сходини Прихильничок: Про ціль жіночого пласту. – Вступ і розмова старших дівчат"; „Обережно-Бистро!” 
Автори:
 Садорак Ю.  
Організація-видавник:
Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю 
Дата створення:
квітень 1922  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Англія, Бібліотека Наукового товариства імені Шевченка, Великдень, видання, вірш, Ісаїв Й., література, Лондон, Львів, "Молоде життя", новини, Пласт, Садорак Ю., Тисовський Олександер - "Дрот", Тисовський Олександер - "Дрот", Тисовський Олександер - "Дрот", Тисовський Степан, Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю, хроніка, часопис 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1913 — квітень 1922 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/15797/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"М.Ж."1922
Розділи:
 Пластовий журнал "Молоде життя" 1921 – 1959 рр., 3.3.3.3. «Пласт», 3.3.5.1. Преса пластових (скаутських) організацій
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар