Beta version 0.1

Журнал українського Пласту - "Молоде життя" від грудня 1921 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірші та літературні твори, стаття про поширення пластової ідеї серед української молоді, інформативна стаття про Пласт, витяг із пластової прогулянки на горі Маківці в серпні 1921, пісні, ігри тощо, замітка про пластове свято в Стрию, стаття про з'їзд польських пластунів у Львові, некролог Монцибовича Е. та пластові новини. "На Маківці: Вражіння з пластової прогульки 11-14 VIII"; "Пісня Пластуна" 
Автори:
 Садорак Ю.  
Організація-видавник:
Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю 
Дата створення:
грудень 1921  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Бібліотека Наукового товариства імені Шевченка, "Б.О.", видання, вірш, гра, Ісаїв Й., література, Львів, Маківка (гора), "Молоде життя", Монцибович Е., некролог, новини, Окпиш Богдан, Окпиш Богдан - "Б.О.", пісня, Пласт, Польща, Садорак Ю., Стрий, Тисовський Олександер - "Дрот", Тисовський Олександер - "Дрот", Тисовський Олександер - "Дрот", Українське крайове товариство охорони дітей та опіки над молоддю, часопис 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1814 — грудень 1921 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/15796/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"М.Ж."1921
Розділи:
 Пластовий журнал "Молоде життя" 1921 – 1959 рр., 3.3.3.3. «Пласт», 3.3.5.1. Преса пластових (скаутських) організацій
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар