Beta version 0.1

Приказ Народного комиссариата внутренних дел СССР об образовании Особых троек для рассмотрения дел на арестованных в порядке приказов Народного комиссариата внутренних дел СССР №00485 и др.

Зміст документа: 
Наказ Народного комісара внутрішніх справ Союзу Радянських Соціалістичних Республік Єжова Миколи Івановича від 17 вересня 1938 р. №00606 про утворення Особливих "трійок" з розгляду справ арештованих у порядку наказів Народного комісаріату внутрішніх справи №00485 та інших з визначенням порядку утворення Особливих "трійок", категорій справ, які розглядаються Особливим "трійками", порядку розгляду справ 
Автори:
 Єжов  
Організація-видавник:
НКВС СРСР 
Дата створення:
17.09.1938  
Місце створення:
 Москва  
Ключові слова:
 Далекосхідний край, Єжов, Казахська РСР, латиші, Москва, німці, НКВД, Особливі трійки, поляки, прокурор, СРСР, УРСР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  офіційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
25.08.1937 — 17.09.1938 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/15761/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 9.Спр. 81.
Розділи:
 Карателі та жертви — документи про "Великий терор" з Архіву СБУ, 7.3.5. Великий терор
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар