Beta version 0.1

Постанова військового трибуналу Київського військового округу про реабілітацію колишнього начальника Адміністративно-господарського управління НКВС УРСР Френкеля М.В. від 28 квітня 1959 р.

Зміст документа: 
Завірена копія постанови військового трибуналу Київського військового округу про реабілітацію колишнього начальника Адміністративно-господарського управління НКВС УРСР Френкеля Михайла Веніаміновича. У документі, зокрема, містяться відомості про застосування до нього і деяких інших заарештованих незаконних методів ведення слідства, що призвели до їх смерті. 
Автори:
 Козин, Озерянко  
Організація-видавник:
Військовий трибунал Київського військового округу 
Дата створення:
28.05.1957  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Бачинський М.С., БУНД, ВКП(б), внєшторг, ГПУ, допити, єврей, КГБ, Лабузов М.В., МВД, НКВД, Перцов Д.А., побиття, польська розвідка, Польща, тортури, УССР, Френкель М.В., ЧК 
Спосіб відтворення:
  рукопис машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1888 — 1959 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/15728/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 408.Т. 4.
Розділи:
 Карателі та жертви — документи про "Великий терор" з Архіву СБУ, 7.3.5. Великий терор
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар