Beta version 0.1

Записка от Бененсона и Цекушенко к Огольцову об ликвидации организации ОУН "Боевой отдел "Галка" в Львовской области от 11.06.1947 года

Зміст документа: 
Записка Бененсона та Цекушенко до Огольцова про ліквідацію організації "Бойовий відділ "Галка" в Львівській області від 11.06.1947 року. Бененсон. Цекушенко. У документі йдеться про ліквідацію організації "Бойовий відділ "Галка" в Львівській області, що складалась із учнів шкіл, наводиться час її заснування, підпільна діяльність, зв'язки із іншими організаціями, імена та коротка біографія заарештованих керівників та уривки із свідчень заарештованих. 
Автори:
 Бененсон, Цекушенко  
Організація-видавник:
МГБ УССР 
Дата створення:
11.06.1947  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Бененсон, "Галка", записка, Львів, МГБ, МГБ УССР, Огольцов, ОУН, УПА, УССР, Цекушенко 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1924 — 11.06.1947 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/15593/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 27.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар