Beta version 0.1

Документ захваченный при операции по ликвидации "Чупрынки" 13. ХІІ.-45 г. В Теремновском р-не, Волынской области. (лист). (переклад з української). Від 10 вересня 1960 р.

Зміст документа: 
Документ захоплених при операції з ліквідації "Чупринки" 13. ХІІ.-45 м. У Теремнівському р-ні, Волинської області. Махов. Справа про звернення "Чупринки" до членів ОУН і бійців УПА. 
Автори:
 Махов  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
10.09.1960  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 "Босота", "Ворон", "Гришко", "Еней", Казван Дмитро, Казван Дмитро-"Черник", "Козуб", лист, "Ломоніс", "Мороз", НКВД, ОУН, Рівненська область, Теремнівський район, "Тирса", УПА, "Хмара", "Черник", "Юда" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
осінь 1944 — осінь 1944 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/15518/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 23.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар