Beta version 0.1

"Друг" 205! Справа про лист в організаційних справах. (лист). Від 2 вересня 1960 р.

Зміст документа: 
"Друг" 205! Махов. Справа про лист "Михайла" до "205" в якому йдеться про організаційні справи а також розглядається міжнародна обстановка, також йдеться про заходи по боротьбі з ворожою агентурою. 
Автори:
 Махов  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
02.09.1960  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Англія, більшовики, війна, "Далекий", Дякун Ярослав, Дякун Ярослав-"Мирон", Карпатський Край, лист, львівський Край, МГБ, Мельник Ярослав Миколаєвич - "Роберт", Мельник Ярослав Миколаєвич - "Роберт", "Мирослав", Німеччина, "Одеса", ОУН, ПЗУЗ, "Роберт", СБ, СССР, США, УПА, Янишевський Степан Павлович, Янишевський Степан Павлович-"Далекий", Японія 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
20.11.1946 — 31.10.1947 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/15512/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 23.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар