Beta version 0.1

МВД-МГБ та їх агентура. Справа про інструкції в якій розповідається про історію створення і діяльності МВС і МДБ Від січня 1950 р.

Зміст документа: 
І. Діяльність більшовицької поліції на протязі її існування: 1. Жорстока Чека; 2. Горезвісне ГПУ і ОГПУ, 3. Агентурно-оперативне НКВД до 1939 р.; 4. НКВД і НКГБ в часі першої большевицької окупації; 5. МГБ і МВД в часі масової збройної боротьби українського народу; 6. Тонка робота МГБ б боротьбі з глибоким підпіллям ОУН. ІІ. Організація будови большевицької поліції: 1. Як побудоване МГБ«; 2. Як зорганізоване МВД»; 3. Що таке більшовицька міліція». ІІІ. Агентурно-оперативна робота большевицької поліції: 1. Як оперативник підшукує кандидата на сексота»; 2. Як вербують сексота»; 3. Як сексоти стрічаються з оперативником»; 4. Як оперативник керує роботою сексота»; 5. Як оперативник ліквідує справу, що її розробив сексот». 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
січень 1950  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 більшовики, БУД, ВУО, ВЧК, ГПУ, ЗАГС, ЗУЗ, інструкція, МВД, МГБ, НКВД, НКГБ, ОБХСС, ОГПУ, ОУН, ОУР, СВУ, сексот, СССР, СУМ, УВО, УПА 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1917 — 1947 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/15442/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 22.
Розділи:
 4.2.5. Документи територіальних структур ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар