Beta version 0.1

Лист Головної Еміграційної Ради у Парижі із прикріпленням каблограми до президента Рузвельта Франкліна від 04 та 06.11.1933 року

Зміст документа: 
У документі йдеться про висилку каблограми до Франкліна Рузвельта та подається каблограма у якій подається прохання створити спеціальну комісію, що мала б розслідувати факти голоду в СССР. 
Автори:
 Шульгин О.  
Організація-видавник:
Головнна Еміграційна Рада у парижі 
Дата створення:
06.11.1933  
Місце створення:
 Париж  
Ключові слова:
 Головна Еміграційна Рада, голодомор, каблограма, лист, Нью Йорк, Париж, Рузвельт Франклін, СССР, США, УГКРУ, УССР, Шульгин О. 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Українська; Французька; 
Крайні дати:
04.11.1933 — 06.11.1933 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/12909/
Архіви та колекції:
 URIУГКРУ0
Розділи:
 3.3.1.8. Громадський комітет рятунку України, 7.3.3.2. Реакція світової спільноти на Голодомор 1932-1933 рр., 9. Політична еміграція
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар