Beta version 0.1

Повідомлення Європейського об'єднання українських організацій на чужині до Громадянського комітету рятунку у Львові від 22.11.1933 року

Зміст документа: 
У документі подається прохання надіслати відповідь на листи об'єднання та подається інформація про спробу співпраці із "Червоним Хрестом". 
Автори:
 Андрієвський Д.  
Організація-видавник:
Європейське об'єднання українських організацій на чужині 
Дата створення:
22.11.1933  
Місце створення:
 Брюссель  
Ключові слова:
 Андрієвський Д., Брюсель, голодомор, Європейське об'єднання українських організацій на чужині, жалоба, Женева, Львів, СССР, УГКРУ, УССР, "Червоний Хрест" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
22.11.1933 — 27.11.1933 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/12808/
Архіви та колекції:
 URIУГКРУ0
Розділи:
 3.3.1.8. Громадський комітет рятунку України, 7.3.3.2. Реакція світової спільноти на Голодомор 1932-1933 рр., 9. Політична еміграція
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар