Beta version 0.1

Шовіністичне запаморочення і русифікаційна гарячка большевицьких імперіалістів. (Передрук з органу Проводу ОУН "Ідея і чин" ч.10, 1946 р.). (брошура). Від 1949 року.

Зміст документа: 
Брошура про русифікаційну політику СРСР в Україні. Розповідається, що російську мову всіма засобами нав'язують українському народові. Створюють штучні переваги по боці російської мови, ставлять її в упривілейоване становище. Стирають окремішність української мови і штучно зближують її з російською мовою. 
Автори:
 Горновй О.  
Організація-видавник:
ОУН 
Дата створення:
1949  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Азербайджан, брошура, Галичина, Грузія, Європа, Іван Грозний, Київська Русь, Львів, Переяславський договір, Польща, Рівне, РОА, РСФСР, Сибір, СССР, Сталін Йосиф, театр, Тернопіль, Україна, УПА, УССР, ЦК ВКП(б), ЦК КП(б)У 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичне видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
ХІ ст. — 1946 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/12259/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 15.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар