Beta version 0.1

Выписка характерных выступлений руководства ОУН-УПА о положении дел в организации (переклад)

Зміст документа: 
Виписка характерних виступів керівництва ОУН-УПА про стан справ в організації. Каганович. Виписка надіслана на ім'я народного комісара внутрішніх справ УССР генерал-лейтенанта Строкача. У документі наведені виписки з висловлювань керівників підпілля стосовно таких питань: відношення населення до ОУН, зв'язку та стану справ в регіоні 
Автори:
 підполковник Махов, Каганович   
Організація-видавник:
КДБ при Раді міністрів Української РСР, невідомо 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 виписка, "Вольт", "Гайдар", "Дарія", зв’язок, інструкція, "Іскра", КА, Каганович, "Карий", конспірація, "Костюк", НКВД, ОУН, "Риба", "Срібний", СССР, "Сталь", УПА, "Федір", "Чумак", "Юрко" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1946 — 1946 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/12151/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 3.
Розділи:
 4.2.5. Документи територіальних структур ОУН (б), 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар