Beta version 0.1

Друг "Роберт". (Інструкція щодо зв'язку та діяльності підпілля) (переклад)

Зміст документа: 
Звідомлення "Роберта" про надсилання до нього зв'язкових разом з інструкціями по справах з молоддю, зв'язку та конспіративній роботі 
Автори:
 ст. лейтенант Молодчиков, Махов   
Організація-видавник:
КДБ при Раді міністрів Української РСР, МВС УРСР 
Дата створення:
07.09.1960  
Місце створення:
 Львів, без місця  
Ключові слова:
 брошура, Волобуєв, "Вольт", Гарібальді, зв’язок, інструкція, конспірація, "Костюк", Ленін, Махов, ОУН, "Риба", СВУ, Скрипник, "Срібний", СССР, Сталін Йосиф, СУМ, УВО, УГВР, УПА, "Федір", Хвильович, Хрущов, "Чумак", Шевченко, "Юрко" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  Організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1944 — 1946 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/12150/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 3.
Розділи:
 4.2.5. Документи територіальних структур ОУН (б), 4.2.6.1. Видання та листівки ОУН (б), 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар