Beta version 0.1

Описание к схеме организационного построения УПА "Запад"-КВШ (переклад)

Зміст документа: 
Опис до схеми організаційної побудови УПА"Захід". Документ являє собою опис структурної побудови УПА "Захід" і поділяється на наступні підрозділи: штаб та його структура; військові округи- структура і склад кожного з округів, які входять до УПА"Захід". В структурі округів подаються дані по командному складі та численності бойових одиниць. 
Автори:
 майор Музика, Музика  
Організація-видавник:
КДБ при Раді міністрів Української РСР 
Дата створення:
05.04.1945  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Андрухів Володимир Андрійович - "Гримма", "Бей", "Бистрий", "Бондаренко", "Довбуш", "Зміюка", "Іскра", "Князенко", "Лицар", Львів, "Мир", музика, ОУН, "Різун", "Ромко", СБ, "Скажений", "Степовий", УПА, "Хмара", "Шелест", "Шрам", "Шугай", "Явір", "Ясень" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1944 — 1945 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/12121/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 3.
Розділи:
 4.2.5.1. Крайовий провід Західноукраїнських земель ОУН (б), 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар