Beta version 0.1

Ответное письмо другу "Туру" (переклад)

Зміст документа: 
Відповідь на лист другу "Туру". Документ являє собою відповідь на лист "Тура" в якому зачіпаються питання тактики, а також питання відозви до народу від ОУН або УГВР, детальніший зміст важко встановити без попереднього листа. 
Автори:
 підполковник Махов, Махов  
Організація-видавник:
КДБ при Раді міністрів Української РСР 
Дата створення:
29.10.1945  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 "Архип" ("Ірчан", "Верес", відозва, "Данило", "Демид", "Карпо", "Курган"), Махов, "Михайло" ("Григор", ОУН, "Перебийніс", тактика, "Тарас" ("Зруб", "Тур", УГВР, УПА, Шухевич Роман 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1945 — 1960 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/12119/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 3.
Розділи:
 4.7. Особисті документи та кореспонденція учасників визвольного руху, 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар