Beta version 0.1

Звіт за місяць січень-лютий 1944 року по надрайону "Затока"

Зміст документа: 
Звіт за місяць січень-лютий 1944 року по надрайону "Затока", який складається з таких частин: Організаційні справи Служби безпеки, стан ворожої сили в терені, сила ворогів та їх тактика в поборюванні нашого руху, моральний стан ворожої сили, діяльність ворога в терені, внутрішні справи, відношення населення до нашого руху, відділ окремого призначення, запити та побажання. 
Автори:
 капітан Ільяш, Ільяш  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
01.04.1944  
Місце створення:
 Постій  
Ключові слова:
 ВОП, "Гарячий", Дрожне, Ільяш, Князь-Сельська, "Лихо", НКВД, "Острий", "Павук", "Рибак", Рудня, Сарни (місто), СБ, Случ (річка), Стара Гута, "Стрункий", УНРА, Хмелівка, ЧА, "Шакал", "Шакал". 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1944 — 1944 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/12110/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 3.
Розділи:
 4.4.5.1.1. Воєнна округа 1 «Заграва», 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар