Beta version 0.1

Приказ № 3 командирам формирований бригад, соединений, отделов и подотделов(переклад)

Зміст документа: 
Наказ № 3 командирам формувань бригад, з'єднань, відділів та підвідділів. Капітан Кромський. Документ - наказ про присвоєння назв та нумерації зазначеним відділам і підвідділам, зазначення складу командування бригад, складу з'єднання, підвідділу, відділу та озброєння відділу. 
Автори:
 Кромский (капітан), Кромский  
Організація-видавник:
КДБ при Раді міністрів Української РСР 
Дата створення:
14.03.1960  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 "Байди", бригади імені "Лайдака", "Буря", "Верховинець", "Вовчака", "Галайда", "Гострого", Кромський, "Лисий", "Мазепи", "Назара", наказ, "Ромб", СБ, УПА, "Ярок" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  офіційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
3.11.1944 — 1944 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/12103/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 3.
Розділи:
 4.4.2. Головна команда і Головний військовий штаб УПА, 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар