Beta version 0.1

Наказ ч.2/43 (про організаційні питання у військових частинах)

Зміст документа: 
Документ складається з чотирьох частин: 1.військова залежність УЗС, де йдеться про організаційну структуру збройних сил; 2. військові ступені та функції, де йдеться про військові ранги та функції старшинства; 3.дисциплінарні кари та військове поступування у війську - йдеться про судові відповідальність у війську за злочини; 4. справа військового видавництва та термінологія - йдеться про видавничу справу та роз'яснюється порядок упорядкування термінологічних питань 
Автори:
 Чорнота, Чупринка  
Організація-видавник:
ГВШ 
Дата створення:
18.12.1943  
Місце створення:
 Постій  
Ключові слова:
 видавництво, ВШВО, дисциплінарні кари, наказ, Суд, УГВР, УНР, УНС, УПА, Чорнота, Чупринка, Шухевич Роман - "Тарас Чупринка" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  офіційні документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1943 — 1943 
Примітки:
Нерозбірливий напис від руки 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/12101/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 3.
Розділи:
 4.4.2. Головна команда і Головний військовий штаб УПА
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар