Beta version 0.1

История и деятельность УПА(Продиктовал Степан Тарас Бульба-Боровец)(переклад)

Зміст документа: 
Історія та діяльність УПА(продиктував Степан Тарас Бульба-Боровець). У документі йдеться про історію створення та діяльність УПА-Поліська Січ, якою командував Тарас Бульба-Боровець. Розповідається про відносини Боровця та його організації з бандерівцями, мельниківцями, німецькою адміністрацією, більшовиками. Документ складається з трьох частин: 1. історія створення УПА-"Поліська Січ"; 2. Тактичні методи боротьби; 3. Рекрутування та створення адміністрації. Зміст кожної з частин відповідний її назві. 
Автори:
 капітан Пушкін, Пушкін  
Організація-видавник:
МГБ УССР 
Дата створення:
08.02.1944  
Місце створення:
 Берлін  
Ключові слова:
 Бандера, Боровець Тарас - "Тарас Бульба", Буг, Військові загони ОУН, Генеральний комісаріат Волині і Поділля, дистрикт "Галіція", д-р Беер, д-р. Пітц, Заксенгаузен, Карпати, Кох, Мельник, ОУН, підполковник Лукін, Поліська Січ, Прип'ять, Райхскомісаріат "Україна", СД, СССР, Українська Національно-Революційна Рада, УНРА, УПА, Харків 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1940 — 1944 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/12089/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 3.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар