Beta version 0.1

Сборник документов о структуре и характере антисовецкой деятельности "Организации украинских националистов - ОУН" и "Украинской повстанческой армии"; о методах и приемах агентурно-оперативной работы органов государственной безопасности Украины по лик

Зміст документа: 
Збірник документів про характер і структуру антирадянської діяльності ОУН і УПА; про методи і прийоми агентурно - оперативної роботи органів державної безпеки України по ліквідації організованого підпілля ОУН і озброєних банд УПА на території республіки в період 1943-1954 гг. Документи характеризують організаційну побудову, функції, задачі, сферу діяльності і інші питання і інші питання антирадянської діяльності ОУН-УПА в період 1943-1946 років. 
Автори:
 підполковник Махов, Махов  
Організація-видавник:
КДБ при Раді міністрів Української РСР 
Дата створення:
1962  
Місце створення:
 Київ, Київ  
Ключові слова:
 збірник, Махов, опис, ОУН, УПА 
Спосіб відтворення:
  друк машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1943 — 1954 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/12086/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 3.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар