Beta version 0.1

Адресний покажчик політв'язнів Кислика Володимира, Клебанова Володимира, Климчака Богдана, Климошенка Миколи від грудня 1981 року

Зміст документа: 
У документі подається інформація про час народження, вирок, час, місце арешту, минулі ув'язнення, адресу ув'язнення арештованих за участь у еміграційному та правозахисному рухах, за релігійні переконання, спробу втечі із СССР та інформація, щодо їх родин. 
Автори:
 Гарасовська Марта  
Організація-видавник:
Українське видавництво "Смолоскип" ім. В. Симоненка 
Дата створення:
грудень 1981  
Місце створення:
 Торонто, Балтимор  
Ключові слова:
 Балтимор, Гарасовська Марта, Дзержинськ, Дніпропетровськ, Донецька область, еміграція, Івано-Франківська область, Київ, Кислик Володимир, Кислик Самуїл, Клебанов Володимир, Клебанова Зінаїда, Климошенко Віра, Климошенко Микола, Климчак Богдан, Макіївка, покажчик, політв'язень, правозахисний рух, психлікарня, релігійний рух, СССР, Стара Збур'ївка, Татарська АССР, Тернопільська область, Торонто, УРСР, Херсон, Чистополь 
Спосіб відтворення:
  циклостиль 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1923 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/12033/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 12.Т. 3.
Розділи:
 Українські політв’язні в СРСР. Адресний покажчик, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар