Beta version 0.1

Адресний покажчик політв'язнів Зварича Василя, Зінченка Анатолія, Зісельса Йосифа, Зоричева Олексія від грудня 1981 року

Зміст документа: 
У документі подається інформація про час народження, вирок, час, місце арешту, минулі ув'язнення, адресу ув'язнення арештованих за участь у правовому та національному русі, членство в УГГ, спробу емігрувати та інформація, щодо їх родин. 
Автори:
 Гарасовська Марта  
Організація-видавник:
Українське видавництво "Смолоскип" ім. В. Симоненка 
Дата створення:
грудень 1981  
Місце створення:
 Торонто, Балтимор  
Ключові слова:
 Антрацит-8, Балтимор, Ворошиловоградська область, Гарасовська Марта, Долина, Зварич Василь, Зінченко Анатолій, Зісельс Йосиф, Зісельсь Ірина, Зоричев Лукерія, Зоричев Олексій, Івано-Франківська область, Кучино (поселення), ОУН, Пермська область, покажчик, політв'язень, Сокиряни, СССР, Тетяна Зінченко, Торонто, УГГ, УПА, УРСР, Харків, Чернівці (місто) 
Спосіб відтворення:
  циклостиль 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1925 — 1987 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/12028/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 12.Т. 3.
Розділи:
 Українські політв’язні в СРСР. Адресний покажчик, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар