Beta version 0.1

Передмова до адресного покажчика "Українські політв'язні в СРСР" від грудня 1981 року

Зміст документа: 
У передмові подаються інформація що до принципу укладення адресного покажчика, а саме подається особиста інформація про арештованого (ім'я, дата народження, професія, діяльність, що призвела до арешту, адреса родин, минулі ув'язнення, дата арешту, винесений вирок, минулі ув'язнення тощо). Також, містяться додатки до покажчика (інформація про адреси тюрем, психлікарень концтаборів в УРСР, інформація про способи листування та висилки допомоги, адреси діючих комітетів та груп, що займаються обороною українських політичних в'язнів тощо) 
Автори:
 Зінкевич Осип  
Організація-видавник:
Українське видавництво "Смолоскип" ім. В. Симоненка 
Дата створення:
грудень 1981  
Місце створення:
 Торонто, Балтимор  
Ключові слова:
 Балтимор, видавництво "Смолоскип", Гарасовська Марта, додаток, Зінкевич Осип, Москва, передмова, політв'язень, СРСР, Торонто, УРСР 
Спосіб відтворення:
  циклостиль 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
листопад 1981 — грудень 1981 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/12006/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 12.Т. 3.
Розділи:
 Українські політв’язні в СРСР. Адресний покажчик, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар