Beta version 0.1

Проект напрямних політики й діяльності Закордонних Частин ОУН.

Зміст документа: 
Зміст: 1. Визвольна боротьба - головна вісь усієї діяльності. 2. Гієрархія завдань і концентрація на найважливішому. 3. Внутрішньо-організаційна політична робота. 4. Напрямні широкої зовнішньо-політичної роботи: а) Чого домагається від нас Край« б) Значення, цілі і зміст зовнішньо-політичної роботи. в) Де і як провадити зовнішньо-політичну роботу. г) Вказівки до організації зовнішньо-політичної роботи. 5. Основна політична робота серед еміграції. 6. Напрямні внутрішньо-української політики. 7. Форми поширення нашого руху і залучення нових сил. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Провід ЗЧ ОУН 
Дата створення:
вересень 1947  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 АБН, документи Закордонних Частин ОУН, еміграція, зовнішньо-політична робота, напрямні політики і діяльності Закордонних Частин ОУН 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  офіційні документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1947 — 1947 
Примітки:
1-й аркуш документу є одночасно останнім для попереднього. Всередині документу міститься відозва АБН. 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/12002/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 13.
Розділи:
 9.8. Закордонні частини Організації українських націоналістів
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар