Beta version 0.1

Постанови і резолюції І Конференції ЗЧ ОУН, що відбулася у вересні 1947 р.

Зміст документа: 
Зміст: Загальні ствердження і постанови: І. Стан революційно-визвольної боротьби. ІІ. До основ нашої визвольної концепції та уклад революційно-визвольних сил. ІІІ. До завдань ЗЧ ОУН. Зовнішньо-політичні ствердження і постанови: Складові фактори світової політики й Україна. Значення, цілі і зміст зовнішньо-політичної роботи. Де і як провадити зовнішньо-політичну роботу. Вказівки до організації зовнішньо-політичної роботи. Основна політична робота серед еміграції. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
ОУН 
Дата створення:
1947  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 емігранти, еміграція, завдання ЗЧ ОУН, Західні Частини ОУН, зовнішньо-політична робота, ЗЧ ОУН, конференція ОУН, ОУН, постанови, революційно-визвольна боротьба, резолюція 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  офіційні документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1943 — 1947 
Примітки:
1-й аркуш документу є одночасно останнім для попереднього. 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/12001/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 13.
Розділи:
 3.5.1. Програмно-ідеологічні документи ОУН
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар